Suya Dayanıklı Parke

Suya Dayanıklı Parke

Laminat parkenin bu kadar çok tercih edilmesindeki en önemli unsurlardan bir tanesi de neme ve suya karşı dayanıklı olmasıdır. Elbette yüksek nem ve ısı durumunda fiziksel olarak zarar görmesi muhtemel ancak hangi zemin çalışması yapılırsa yapılsın bunu tahmin etmek ve ön görmek tabii ki zor olmayacaktır.

Suya dayanıklı parke araştırması yaparsanız eğer parke üretiminde bu detayın bir adım öne taşındığını ve hatta en önemli hususlardan biri olduğunu sizler de kendi gözleriniz ile göreceksiniz. Daha önce de bahsettiğimiz gibi 3 farklı güçlü katman yapısına sahip bir dekorasyon ürünü ve bu da bu çalışmayı daha tercih edilir ve daha uzun ömürlü hale getiriyor.

Suya dayanıklı parke, belli nem durumunda işlevini yitirmiyor ve az önce de dile getirdiğimiz gibi herhangi bir şekilde fiziksel hasar söz konusu hale gelmiyor. Parke seçimlerinizi yaparken bu konuda da bilgi edinebilirsiniz ve zaten ilgili personel de tüm detayları an be an paylaşıyor olacaktır.

Suya dayanıklı parke, son dönemde en çok tercih edilen dekorasyon ürünlerinden biri ve bunu da fazlasıyla hak ettiğini düşünüyoruz. Uzun ömürlü bir kullanım ve fiyat performans kıyaslaması bakımından çok verimli bir çalışma olduğunu da bir kez daha hatırlatmak gerekiyor.

 Laminat Parke Şişme Yapar mı? Şişer mi

Su ve nem teması çok fazla olduğu takdirde bu yapının şişme yapması gayet normaldir. Sonuç olarak mdf bir yapıdan bahsediyoruz ve bunu ön görmek de pek zor olmayacaktır. Fakat dayanıklı ve uzun ömürlü bir ürün ve imalat aşamasında bu hususlar da göz önünde bulunduruluyor. Suya dayanıklı parke elbette var ancak bu hiçbir şekilde su geçirmeyeceğini ya da hasar görmeyeceğini ifade etmiyor.

Bu konuda hatalı bilgi veren personel ve firmalardan özellikle uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Ürünü pazarlamak için bu tür safsatalar çok fazla karşınıza çıkacaktır ancak doğruluk payı taşımadığını bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Suıya dayanıklı parkebelli bir nem durumuna kadar fiziksel hasar görmüyor ve zaten az önce de dile getirdiğimiz gibi sırf bu yüzden daha fazla tercih edilen dekorasyon ürünlerinden bir tanesidir. Isı durumu için de aynı şey geçerlidir ve düşük ısılarda herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Parkelerin Kullanım Ömrü

Eğer bakımını düzgün ve sağlıklı bir şekilde yaparsanız uzun yıllar kullanım sağlayabilirsiniz. Laminat parke yapısına bağlı olarak bu süre 15 yıla kadar çıkmış durumda ve zaten kullanıcı yorumlarını incelediğinizde ne demek istediğimizi sizler de çok daha iyi anlamış olacaksınız.

Her zaman ifade ettiğimiz gibi fiyat performans bakımından suya dayanıklı parke, taleplerinizi fazlasıyla karşılayacak ve sizleri herhangi bir şekilde yarı yolda bırakmayacaktır. İncelemelerinizi hemen şimdi yapabilir ve yaşam alanlarınız için en uygun ürünün siparişini verebilirsiniz.

Yalnızca evlerinizde değil, eğer dilerseniz ofislerinizde de sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Zengin model ve renk yelpazesi ile birlikte estetik kaygıya da en iyi şekilde hitap ediyor ve doğrudan yanıt vermeyi başarıyor. Personelimiz ile görüşmelerinizi yaptığınızda bu konuda da sizlere en doğru şekilde yanıt verecek ve yaşam alanlarınızın ihtiyacı olan parke modelini ve doğru rengi de sizinle paylaşacaktır. Üstelik bu çalışma ile birlikte yine yaşam alanlarınızın rakamsal değeri de belli oranda artıyor ve bu da yine artı detaylardan bir tanesi olacaktır.

Diğer Hizmetler

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.