Banyo Tadilatı

Banyo Tadilatı

Banyo Tadilatı Yaptırmak

Banyonuz mu eski? Yoksa tesisatınız mı bozuldu? Dert etmeyin, ücretsiz keşiflerimiz ile evinize gelelim ve banyonuzun ihtiyacı olan modern bir görünüme kavuşmasını sağlayalım. İstanbul Anadolu Yakası için sizin belirleyeceğiniz bir tarihte gelelim ve birlik banyonuz için neler yapabiliriz karar verelim..

Nasıl Banyo Tadilatı Yapılır?

Eski ve yıpranmış banyoların belli başlı sorunları vardır. Eski küvet yüksek ve kullanışsızdır. Lavabo çatlak yada su kaçırıyordur. Alt komşunuza ufak ufak sızıntılar başlamıştır. Duşakabininiz siyahlamış solmuş ve pislik yuvası haline gelmiştir. Kullanışsız bir görüntü ve üstünüze üstünüze gelen duvarları vardır. Eskimiş seramiklerin bazısı kabarmış, bazısı kırılmıştır.

Böyle durumlarda bizi çağırırsınız ve sizin;

  • Komple pis ve temiz su tesisatınızı yenileyelim
  • Eski ve şişmiş fayanslarınızı kazıyıp sıva ile düzeltelim
  • Yeni ve modern görünümlü seramikleri uygulayalım
  • Projenizi yapıp yıkanma alanı, banyo dolabı, klozet ve çamaşır makinenizin konumunu belirliyelim
  • Temper camlı duşakabinler
  • Zemin üzerine su izolasyonlu yıkanma alanları
  • Gömme rezervuarlı klozetler
  • Asma banyo dolapları takalım

Mağazamıza Bekleriz

Mağazamızda daha bir sürü farklı görsel, farklı fikir ve banyonuzu baştan yaratacak güzellikleri bulabilirsiniz. Her bütçeye uyan farklı çözümler, banyoları rahatlık mekanı haline getirecek fikirlerle size yardımcı olmak için buradayız. Siz gözlerinizi kapayın ve sadece hayal edin. Mekanlarınız için en iyisini biz tasarlayalım ve uygulayalım.

Tek yapmanız gereken 0546 550 58 58 numaralı telefonu aramak!

Yeni Banyolar

Komple ev tadilatı, eski evlerin yenilenmesi konusunda bilgi sahibi olmak, fikir alışverişinde bulunmak istiyorsanız lütfen bu yazımızı okuyun. A’dan Z’ye tüm tadilat aşamaları, ne nasıl yapılır, püf noktaları nelerdir? Aklınıza gelen herhangi bir sorunda whatsapp iletişim hattımızdan iletişime geçebilirsiniz..

Diğer Hizmetler

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.