Duşakabin Sistemleri

Duşakabin Sistemleri

DUŞAKABİN
 
Duşakabinler insanların pratik bir şekilde akan su ile yıkanmaları için yapılan vitrifiye gerecidir. Duşakabinler, duş başlığından çıkan su taneciklerinin dinlendirici etkisi, kullanılan suyun devamlı akması, pratik olması ve sudan tasarruf sağlanması gibi nedenlerle banyolarda sıkça tercih edilmeye başlanmıştır.
 
Banyo duşakabin modelleri genellikle duş teknesi ve kabin olmak üzere iki parçadan oluşmaktadır, son yıllarda duş teknesi yerine zemin üzerinde yapılan özel uygulamalar da kullanılmaya başlanmıştır.
 
DUŞAKABİN BÖLÜMLERİ
 
Duş Teknesi : Duş tekneleri akan suyun etrafa dağılmadan sifon yardımıyla atık su tesisatına gönderilmesini sağlar. Tekneler, emaye, polyester, döküm, akrilik ve seramikten, kullanıcının kayıp düşmemesi için üzerine özel setler yapılarak üretilirler.
 
Kabin : Duş esnasında çevreye su sıçramasını engellemek için cam veya mikadan imal edilirler. Banyonun büyüklüğüne göre cam duşakabinlerde normal veya sürgülü kapı kullanılabilmektedir.
 
KOMPAKT DUŞAKABİNLER (Hydrocabin)
 
Hydrocabin olarak da bilinen, farklı ebatlarda demonte olarak satılan duşakabin modelleridir. Montaj için gerekli tüm parçalar ve kurulum kılavuzu da ürün ile birlikte teslim edilir. 
 
Hydrocabin Özellikleri : Üreticiden üreticiye farklı özellikleri olmakla birlikte, genellikle kullanıcının tüm ihtiyacını karşılayabilen sırt ve ayak masajı, elektronik kontrol paneli, telefon, radyo, havalandırma, led aydınlatma, el duşu, duş başlığı, batarya, raf ve şampuanlık vb. donanımlara sahiptir.
 
DUŞAKABİN FİYATLARI
 
Duşakabin fiyatları yapılacak uygulamanın özelliğine göre değişiklik göstermektedir. Duşa kabin fiyatları 250 - 1.700 TL arasında değişiklik göstermektedir. 
 
 
 
Etiketler : duşakabin, duşakabin fiyatları, hydrocabin, banyo duşakabin, duşakabin cam

Diğer Hizmetler

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.